Розробка мобільних додатків

Рецепт успішного проекту

комплексний підхід в вирішенні бізнес-завдань будь-якої складності

Додатки для IOS та ANDROID

Компанія Trendline розробляє додатки для мобільних пристроїв які працюють на базі операційних систем iOS та Android. Цi додатки оперативно вирішать бізнес-завдання будь-якої складності. У нас є цікаві пропозиції для бізнесменів-початківців і корпорацій, які утримують топовi позиції на українському ринку.

Бонуси для наших клієнтів
 • Навчання
 • Гарантія
 • Іконка
 • Аналітика
 • Пошта
 • Публiкація
  • Замовляючи сайт, Ви отримуєте подарунок
  • Навчання роботі з адмінпанелі додатки і надання інструкції
  • Гарантійне обслуговування додатки на протязі 3-х місяців
  • Розробка дизайну іконки запуску додатку
  • Встановлення та налаштування Яндекс.Метрики і Google Analytics
  • Створення електронного ящика з унікальним ім'ям
  • Розміщення додатків на платформах: Google Play і App Store

Нам довіряють

Основні етапи співробітництва

1. Заявка

Ви заповнюєте і відправляєте анкету на нашому сайті

2. Консультація

Наш менеджер зв'яжеться з вами і обговорить основні деталі замовлення

3. Пропозиція

Ви отримаєте комерційну пропозицію, в якій вказана вартість і термін здачі проекту

4. Договір

Ми укладаємо офіційний договір і починаємо роботу з проектом

Надіслати запит

Розробка мобільних додатків

Якщо ви шукаєте нові ефективні інструменти продажів, замовляйте розробку мобільних додатків в компанії TrendLine. Наші фахівці підготують мобiльний додаток, який стане незамінним помічником для ваших клієнтів!

Розробка мобільних додатків в TrendLine: головні особливості

Ми пропонуємо розробку веб-додатків для всіх бізнес-ніш на платформах – iOS та Android:

 • сфери послуг;
 • e-commerce;
 • онлайн-ЗМІ;
 • видавництв.

Також ми рекомендуємо замовити мобільний додаток авторам стартапів, щоб зробити свій проект більш відомим і завоювати довіру та лояльність цільової аудиторії.

У нашій компанії мобільна розробка включає чотири етапи:

Аналіз бізнес-цілей

Перед тим, як приступити до створення мобільного «помічника», нам важливо дізнатися основну мету розробки: підвищення продажів, популяризація бренду, прискорення процесу оформлення покупок або надання актуальної інформації про появу нових товарів або послуг у вашій компанії. На даному етапі важливо провести аналіз продукції конкурентів, щоб сформувати власну унікальну ідею, яка «зачепить» потенційного клієнта.

Вибір рішення

Другий етап – вибір платформи для розміщення мобільного додатка. Це може бути один з двох варіантів – iOS або Android. Далi – розробка прототипів інтерфейсу та розділів майбутнього мобільного застосування, щоб у вас склалося чітке уявлення про те, як буде виглядати ваш проект.

Програмування

Після затвердження дизайну до розробки додатків підключаються програмісти TrendLine. Вони використовують передові технології, щоб «оживити» статичні картинки та зробити їх корисними для користувачів.

Тестування програми

Фінальний етап в розробці додатків – його запуск і тестування. Нам важливо переконатися в тому, що програма працює бездоганно: чи не висне, не гальмує, не вимикається без причини. Після перевірки ми розміщуємо додаток в App Store або в Google Play, щоб ваші клієнти змогли його скачати і використовувати для реалізації своїх цілей.

П’ять причин замовити розробку мобільних додатків в TrendLine

Надійність. Наша компанія – надійний підрядник. Перед початком співпраці заключається договір, в якому прописані права та обов’язки кожної сторони. Ми зобов’язуємося створити унікальний мобільний додаток для вирішення ваших основних бізнес-завдань, а ви оплачуєте роботу наших фахівців будь-яким зручним для вас способом – готівкою або банківською картою.

Професіоналізм. Розробкою мобільних додатків займаються досвідчені дизайнери і програмісти, які знають весь процес створення якісного продукту «від» і «до», і докладають максимум зусиль, щоб ви отримали своє замовлення в установлений день.

Доступні ціни. Ми формуємо вартість послуг з урахуванням цілого комплексу чинників: терміну розробки, складності проекту і його основної мети. Чим вище значення перерахованих показникiв, тим вище остаточна вартість проекту.

Відповідальність. Ми ніколи не кидаємо проекти на півдорозі та завжди доводимо справу до кінця. При цьому ви завжди можете поцікавитися станом створення мобільного застосування в будь-який момент. Наші менеджери завжди на зв’язку та готові надати вам всю необхідну інформацію про стан вашого мобільного додатку.

Зручний формат оформлення заявки. Замовити розробку мобільних додатків в Харкові, Києві та в цiлому по Україні ви можете в нашому офісі під час особистої зустрічі або за телефонами, вказаними на сайті.

Замовляйте якісні мобільні додатки в компанії TrendLine!