Рецепт успішного проекту

комплексний підхід в вирішенні бізнес-завдань будь-якої складності

Інтернет-магазин – торговий онлайн-майданчик. З його допомогою ви легко розширите клієнтську базу, підвищите продаж і збільшите прибуток. Довірте розробку інтернет-магазину команді Trendline, і ви отримаєте торгівельну платформу з дизайном, що продає, і корисними опціями для кожного покупця.

Вартість розробки інтернет-магазину

Інтернет-магазин - дієвий інструмент продажу. За статистикою 76% прагнуть купувати у мережі інтернет: це - вигідно, швидко і зручно.

Замовляйте сайт - отримаєте подарунок
 • Навчання
 • Гарантія
 • Домен
 • Аналітика
 • Пошта
 • Заглушка
  • Замовляючи сайт, ви отримуєте подарунок
  • Навчання роботі з адмінпанеллю сайту і надання інструкції
  • Гарантійне обслуговування сайту протягом 3-х місяців
  • Доменне ім'я на 12 місяців
  • Встановлення і налаштування Яндекс.Метрики і Google Analytics
  • Створення електронного ящика з унікальним ім'ям
  • Тимчасова сторінка на період розробки вашого сайту
Унікальна пропозиція

Почніть продаж, доки сайт у розробці!

Запитати у менеджера

Нам довіряють

Завдяки десяткам успішних проектів нам довіряють компанії

Основні етапи співробітництва

1. Заявка

Ви заповнюєте і відправляєте анкету на нашому сайті

2. Консультація

Наш менеджер зв'яжеться з вами і обговорить основні деталі замовлення

3. Пропозиція

Ви отримуєте комерційну пропозицію, в якому вказана вартість і термін здачі проекту

4. Договір

Ми укладаємо офіційний договір і починаємо роботу за проектом

Надіслати запит

Створення інтернет-магазину в TrendLine

Онлайн-торгівля – прибутковий бізнес: 65% українських споживачів проміняли традиційний шопінг на покупки одягу, побутових приладів і електронних гаджетів в Мережі. Наша команда пропонує «ловити момент», і замовити сайт інтернет-магазину, який принесе вам прибуток і успіх.

Створення інтернет-магазину в TrendLine: основні етапи

Планування. Створення інтернет-магазину в Харкові і Києві починається зі складання плану проекту. Для цього нам потрібно дізнатися всю інформацію про специфіку вашого бізнесу, метою і бюджеті. Після цього ми запропонуємо готове бізнес-рішення, детальне технічне завдання і оголосимо вартість створення інтернет-магазину з нуля.

Впровадження. Після того, як ви затвердите ТЗ, команда TrendLine приступає до створення сайту інтернет-магазину. Ми розробляємо архітектуру посадочних сторінок і їх дизайн. Ви оцінюєте дизайн-макети, і вибираєте найбільш підходящий. Після цього слід верстка, програмування, заповнення товарних позицій і розміщення контенту, корисного для ваших покупців, постачальників і ділових партнерів. Фінальна стадія створення інтернет-магазину під ключ – реєстрація доменного імені і його перенесення на хостинг.

Майстер клас. Після того, як розробка інтернет-магазину в Харкові і Києві завершена, наші фахівці проведуть майстер-клас для вас. Вони розкажуть, як влаштована адміністративна панель, і як управляти інтернет-магазином самостійно.

Розвиток. Створити інтернет-магазин в Харкові, Києві та в інших містах України та відмовитися від його подальшого розвитку, все одно, що зупинитися на півдорозі до заповітної мрії. Ви отримаєте веб-проект зі стильним дизайном, зручною навігацією, корисним контентом, проте ваша торгова площадка не приноситиме прибуток, поки про неї не дізнаються. Ми пропонуємо відмінне рішення проблеми – просування інтернет-магазину в пошукових системах і соціальних мережах. З його допомогою ми збільшимо охоплення цільової аудиторії, підвищимо продажу і прибуток вашої онлайн-майданчики.

ТОП-7 секретів прибутковою веб-майданчика

Дизайн що продає. Ми не розміщуємо на торгових веб-майданчиках красиві і милі картинки, ми ретельно вивчаємо психологію покупця, і створюємо «феєрію». Наші дизайнери розробляють дизайн посадочних смуг, які привертає увагу, «чіпляє» і продає.

Безперервна робота. Сучасний покупець – вимогливий і примхливий. Якщо картка товару не завантажується, він швидко закриває вкладку. Ми не дозволимо вам втратити клієнта і прибуток через збої в роботі веб-ресурсу. Наша команда розробить інтернет-магазин за ціною, прийнятною для вас, на надійної CMS і перенесе його на гідний хостинг.

Швидкий пошук товару. Понад 60% онлайн-магазинів втрачають клієнтів через заплутану навігації і непродуману систему пошуку товару. Ми враховуємо ці нюанси, і створюємо інтернет-магазин з системою сортування і фільтрами, які полегшують пошук товарів по сайту.

Детальна інформація про товар. Щоб привернути увагу покупця і спонукати його до покупок, потрібна гідна презентація товару. Ми оформимо позиції в каталозі за всіма правилами – з яскравими і якісними фотографіями, вичерпною інформацією про характеристики товару, способах оплати та доставки.

Правильні тригери. Ми встановимо кнопки: «Купити», «Замовити», «Оформити заявку», «Дізнатися подробиці», які спонукають відвідувача до дій і збільшать продажу вашого магазину на посадочних сторінках.

Маркетингова стратегія. Запуск веб-майданчика – перший крок на шляху до фінансової стабільності. Далі – потрібно залучати покупців, спонукати їх до продажу, інформувати про нові акції та сезонних розпродажах. Якщо ви «за» розвиток і процвітання бізнесу, довірте розробку маркетинг-стратегії нам. Ми виберемо ефективні засоби роботи з вашою цільовою аудиторією, підвищимо рівень довіри і лояльності до вашого бренду.

Якісний сервіс. Незадоволений клієнт – небезпечна людина: він запускає антирекламу магазину в Мережі і налаштовує «сарафанне радіо» проти вас. Щоб запобігти появі проблем, треба відслідковувати відгуки на сайті і в соціальних мережах, і реагувати як на позитивні, так і негативні оцінки. Довірити спілкування з аудиторією ви також можете команді TrendLine.

Якщо ви хочете дізнатися вартість розробки інтернет-магазину, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам за телефоном: 0-800-755-775.