Просування у соціальних мережах

Хочу пропозицію

По SMM просуванню

SMM

просування сайту у соціальних мережах: «ВКонтакте», Facebook, Instagram з метою підвищення лояльності цільової аудиторії до вашого бренду, торгової марки або компанії. Наші фахівці розроблять ефективну SMM-стратегію для реалізації завдань будь-якої складності.

Що ми пропонуємо

smm-img1

Аналіз конкурентів

smm-img2

Реєстрація групи / сторінки

smm-img3

Унікальне оформлення

smm-img4

Розробка контент-плану

smm-img5

Ведення групи

smm-img6

Таргетована реклама

Ми працюємо з соціальними мережами

Вартість SMM

facebook.com / VK.com
залучення цільової аудиторії в найбільш популярних соцмережах
instagram.com
ефективна стратегія по залученню клієнтів в найбільшому фотобанку мережі!
Наші досягнення

Наші проекти надихають, радують і приносять клієнтам прибуток

Vias
2989 підписок у Facebook за 6 місяців
302% збільшення трафіку на сайт
282% зростання залученості відвідувачів
лого
230% залученість відвідувачів
190% збільшення трафіку на сайт
94 унікальних матеріалів опубліковано

Популярні питання про SMM

SMM (Social Media Marketing) вважається одним з найефективніших інструментів у розкрутці сайту, підвищенні лояльності і довіри аудиторії до вашого бренду, торгової марки або закладу. Публікація корисного контенту у соціальних мережах: Vkontakte, Facebook, Instagram, розміщення інформації про акції та спеціальні пропозиції для клієнтів підвищать «відгук» цільової аудиторії.

Розробка чіткого плану дії - запорука успішного просування. Ми формуємо план просування у соціальних мережах на тиждень, місяць, триместр і коригуємо його з урахуванням ваших побажань.

Перед тим, як запропонувати ефективне рішення для вашого бізнесу, нам потрібно провести ретельний аналіз специфіки та переваг вашої компанії, запити цільової аудиторії.

Якщо ваша цільова аудиторія - молоді люди від 14 до 21 року, то вам більше підійде «Вконтакте». Facebook краще підійде для тих, хто орієнтується на бізнесменів, авторів стартапів, співробітників IT-компаній.

Соцмережа - це канал взаємодії з цільовою аудиторією. Чим більше каналів ви задієте для спілкування з потенційними клієнтами, тим ефективніше SMM-стратегія.

Класний SMM-фахівець не обіцяє «золоті гори» і не розробляє стратегію просування сайту у соціальних мережах за п'ять хвилин. Йому потрібен час, щоб проаналізувати специфіку вашого бізнесу і підібрати найбільш ефективні інструменти взаємодії з цільовою аудиторією.

Головний показник - відгук аудиторії: «лайки», репости і оформлення передплати на вашу групу в «ВКонтакте», Facebook, Instagram.

Наша відповідь: «Так». У «ВКонтакте» основна цільова аудиторія - це молоді люди у віці від 12 до 32 років. Вони вважають за краще розважальний контент. У Facebook воліють користувачі від 21 до 45 років. Ця платформа більше підходить для реалізації бізнес-цілей.

Звернути увагу на частоту появи публікацій в соціальних мережах, їх тип і якість. Якщо у вас виникли пропозиції або ідеї щодо поліпшення контенту, ви завжди можете обговорити їх з фахівцями TrendLine.

SMM - важлива складова комплексного просування. Вона привертає увагу цільової аудиторії і підвищує її лояльність до вашої компанії.

Є питання стосовно вашого проекту?

Телефонуйте за номером: 0-800-755-775

Замовити дзвінок

Просування в соціальних мережах

76% користувачів використовують соціальні мережі, щоб дізнатися останні новини, досконально вивчити пропозицію модних брендів і бізнес-структур. Якщо хочете розвинути ще один канал комунікації з потенційними клієнтами, замовляйте просування в соціальних мережах в компанії TrendLine!

SMM-просування: основні етапи

Розробка ефективної стратегії SMM-просування в компанії TrendLine проходить в чотири етапи:

  1. Вивчення зі специфікою вашого бізнесу

Щоб підготувати дієвий план розкрутки в соціальних мережах, нам потрібно досконально дізнатися специфіку, особливості і пріоритети вашої бізнес-ніші в цілому, і вашої компанії – зокрема. Далі – ми складаємо портрет вашого потенційного клієнта (стать, вік, пріоритети, інтереси, захоплення) і підбираємо тип публікацій, які знайдуть максимальний відгук у вашої цільової аудиторії.

Якщо у вас немає готової групи в Facebook, Vkontakte, Instagram, ми реєструємо співтовариство і починаємо роботу з цільовою аудиторією.

  1. Складання стратегії

Другий етап просування сайту в соціальних мережах – розробка плану публікація на певний період часу: тиждень, місяць, триместр. Наш SMM-фахівець формує контент-стратегію самостійно, і погоджує з вами остаточний варіант.

  1. Публікація постів

Ми розміщуємо пости в соціальних мережах Vkontakte, Facebook, Instagram з обумовленою періодичністю і спілкуємося з відвідувачами тематичних співтовариств.

  1. Надання звітності

Щомісяця ви отримуєте докладний звіт про результати нашої роботи з оцінкою статистики та ідей щодо поліпшення контент-стратегії.

Які «плюшки» ви отримаєте, довіривши розкрутку груп фахівців TrendLine?

Просування груп в соціальних мережах не можна недооцінювати: з його допомогою ви зможете реалізувати великий спектр бізнес-цілей:

  • розширити клієнтську базу: активне спілкування з передплатниками тематичного співтовариства переводить ваші відносини на новий рівень. Вам більше довіряють, рекламні оголошення у вашій групі не насторожують і не викликають підозр;
  • залучити нових покупців: за допомогою спільноти розширити базу «холодних» клієнтів не складе труднощів. Відправивши посилання на групу друзям ваших передплатників, можна знайти нових клієнтів буквально за 30-40 хвилин;
  • змінити імідж бренду, компанії, торгової мережі: SMM-послуги допоможуть швидко і безболісно змінити усталену думку про вашу компанію. Покажіть, що ви хочете бути хорошим другом для кожного клієнта, і лояльність споживачів до вашого бренду стрімко зросте;
  • стежити за актуальними трендами: щоб дізнатися, які підходи роботи з цільовою аудиторією найбільш затребувані, вам достатньо всього пари кліків.

Як замовити просування соціальних груп в нашій компанії?

Щоб оформити заявку на SMM-просування в Києві, Харкові, Україні у нас, здзвонитеся з менеджерами TrendLine або скористайтеся послугою «Замовити дзвінок» на нашому сайті.

Довірте роботу з соціальними мережами грамотних фахівців TrendLine!