Комплексний інтернет-маркетинг

Запорука зростання Вашого бізнесу

Комплексний інтернет-маркетинг

Якщо ваш сайт перетворився в красиву «заставку» і не приносить бажаний прибуток, ми знайдемо рішення цієї проблеми. Наша команда розробить ефективний план просування в пошукових системах і соціальних мережах, який розширить клієнтську базу, збільшить дохід і підвищить лояльність аудиторії.

Комплексний інтернет-маркетинг включає:

1

Аудит сайту

Аналіз юзабіліті, семантичного ядра, структури меню і навігації веб-ресурсу

2

SEO-просування сайту

Формування семантичного ядра з високочастотних і низькочастотних запитів

3

Підготовка контекстної реклами

Підготовку рекламних оголошень, що транслюються в пошукових системах Яндекс і Google

4

Розробка SMM-стратегії

Підготовка плану публікацій в тематичних спільнотах в Facebook, Vkontakte, Instagram

5

Підготовку ефективних маркетингових рішень

Підбір дієвих маркетингових ходів, які підвищать лояльність цільової аудиторії до вашої компанії

6

Аналіз результатів

Підготовку докладного звіту про впровадження контент-плану

Переваги комплексного підходу

complex-img-1 Економія
complex-img-2 Єдиний підрядник
complex-img-3 Оперативність

Вартість комплексного просування

Ми розробимо об'ємну і ефективну маркетинг-стратегію, яка приверне увагу цільової аудиторії, підвищить довіру і лояльність до вашої компанії.

Чому TrendLine

 • Клиєнтів
  113

 • Проектів
  253

 • Досвід
  6 років

Основні етапи співробітництва

1. Заявка

Ви заповнюєте і відправляєте анкету на нашому сайті

2. Консультація

Наш менеджер зв'яжеться з вами і обговорить основні деталі замовлення

3. Пропозиція

Ви отримаєте комерційну пропозицію, в якій вказана вартість і термін здачі проекту

4. Договір

Ми укладаємо офіційний договір і починаємо роботу за проектом

Надіслати запит

Нам довіряють

Спочатку розробляли сайт з його подальшим просуванням. Роботою залишилися задоволені, тому вирішили доручити Trendline розробку і просування ще одного сайту корпорації. Команда забезпечила настільки великий потік клієнтів, що довелося на якийсь час припинити просування, тому що не встигали обробляти вхідні заявки.

m2

Сергій

директор M2 Corp

Завдяки співпраці з Trendline, ми 6 років знаходимося в ТОП-3 в пошукових системах. Нещодавно замовили новий сайт. Trendline - це команда надійних професіоналів, завдяки якій ми постійно розвиваємося, розширюємо клієнтську базу, відкриваємо нові магазини в інших містах, зростаємо з невеликої майстерні в велике виробництво.

logohmd

Тетяна

директор HM Design

З Trendline працюємо не перший рік. За цей час скористалися всім спектром послуг компанії, розробили логотип, фірмовий стиль і сайт. Продовжуємо користуватися послугами SEO-просування і просування в соціальних мережах.

vias

Юлія

директор VIAS

Є питання стосовно вашого проекту?

Телефонуйте за номером: 0-800-755-775

Замовити дзвінок

Комплексний інтернет-маркетинг

Якщо ви хочете отримати реальний результат, підвищити рівень продажів і прибутку – замовляйте комплексне просування сайту в нашій компанії: ми підготуємо ефективний план і стратегію розкрутки вашого веб-проекту, яка виведе його в ТОП пошукової видачі та розширить базу активних покупців.

Комплексний маркетинг: визначення та переваги

Комплексний інтернет-маркетинг – відносно нове поняття для бізнесменів Харкова, Києва та інших великих міст України. Команда TrendLine використовує його для позначення широкого спектру завдань, які спрямовані на поліпшення технічних показників сайту, його дизайну, контентного наповнення і репутації веб-ресурсу серед користувачів. Якщо один з показників «просідає», його реабілітує комплексний маркетинг.

У комплексному просуваннi є три незаперечних переваги:

 • оплата за результат: мета маркетингу під ключ – популяризація бренду і підвищення лояльності користувачів до нього, після чого слід очiкувати зростання продажів і прибутку;
 • комплексна оптимізація сайту: наша команда працює над усіма проблемними зонами вашого сайту – юзабіліті, дизайном, просуванням по ключових запитах, зворотним зв’язком з цільовою аудиторією. Веб-проект розвивається в усіх напрямках;
 • універсальність: стратегія просування сайтів комплексно підійде як новим веб-ресурсам, так і «старожилам». Мережі, які жадають обійти конкурентів і здивувати постійних клієнтів оновленням майданчика, оригінальним дизайном і вигідними спецпропозиціями.

Етапи комплексної розкрутки

Пошуковий аудит сайту. На веб-ресурсі бездоганний дизайн, цікаві та унікальні тексти, а всі сторінки сайту завантажуються в лічені секунди, проте продажi так і не зрушили з мертвої точки? Вам потрібен пошуковий аудит сайту. З його допомогою можна визначити проблемні місця і оперативно їх усунути.

Аналіз юзабіліті. На даному етапі комплексної розкрутки сайту важливо визначити, наскільки користувачеві комфортно на сайті і як швидко він розбирається з навігацією і меню. Дослідження показали, що сайт, на якому користувач розбереться як оформити замовлення, переглянути каталог товарів і зателефонувати оператору без сторонньої допомоги, має більше шансів на успіх. Складні проекти, навпаки, лякають і відштовхують відвідувачів.

Формування семантичного ядра. Наші seo-фахівці складуть список ключових слів за запитами користувачів, які підвищать позицію вашого сайту в пошукових системах.

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. На першому етапі seo-фахівці перевіряють унікальність текстів, зображення і їх розміщення в семантичнiй розмітцi. На другому – підберуть веб-ресурси, де розмістять інформацію про ваш сайт, щоб зробити його більш популярним і підвищити до нього довіру потенційних клієнтів.

Переваги комплексного просування в TrendLine

Послуга інтернет-маркетинг під ключ від TrendLine – це симбіоз досвіду, теоретичних знань і багаторічної практики.

Ми пропонуємо:

 • чіткий план дій, від якого залежить ефективність комплексного пошукового розкручування сайту;
 • прийнятну ціну, яка формується з урахуванням специфіки вашого бізнесу, тривалості та масштабу просування;
 • роботу з крутими фахівцями, які знають, як перетворити сайт в ефективний інструмент продажів і підвищити лояльність аудиторії до бренду.

Для нас є тільки одна мета – вихід вашого веб-проекту в ТОП без «хитрих» ходів і підводних каменів!

Оформити заявку на комплексне просування сайту можна на нашому сайті або за телефоном: 0-800-755-775.